Sporto klubo „Startukas“ paslaugos

Startuko Stipruoliai 4-10 m.

Grupės:
4-6 metai
6-10 metai

Vaikai sportuoja didelėse Startuko erdvėse, treniruočių krūvis parenkamas pagal vaiko amžių ir gebėjimus. Treniruotės remiasi lengvosios atletikos pagrindu ir Tarptautinės lengvosios atletikos federacijos (IAAF) rekomenduojama treniruočių programa ir inventorius „Kids Athletics“ atliekamos įvairiausios užduotys, pratimai, bėgimai, lenktynės, sportiniai žaidimai ir kiti raumenų stiprinimo pratimai. Treniruotėse lavinamos pagrindinės fizinės ypatybės tokios kaip vikrumas, lankstumas, koordinacija, pusiausvyra, ištvermė, raumenų jėga, kas užtikrina tinkamą vaiko vystymąsi ir gerą sveikatą. Užsiėmimų metu vaikai ne tik sportuoja, bet ir mokomi sveikos gyvensenos, organizuojamos pažintinės išvykos ir sportiniai renginiai, varžybos.

 

 


Startuko Vikruoliai 2-4 m.

Grupės:
2-3 metai
3-4 metai

Patys aktyviausi ir smalsiausi sportininkai atliks įvairias užduotis įveikdami kliūčių ruožus sudarytus iš lipimo lindimo, užšokimo, nušokimo, kūno padėties erdvėje keitimo, akies ir rankos koordinacijos užduotis, sportinius žaidimus, žaidimus su kamuoliais, susipažins su krepšiniu ir futbolu. Atlikdami įvairiausias aktyvias užduotis lavins vikrumą, koordinaciją, pusiausvyrą, ištvermę, lankstumą, rankų, kojų pilvo, nugaros ir viso kūno raumenų jėgą. Atlikdami užduotis ant minkštų, skirtingos tekstūros ir formos paviršių stiprins pėdutes, o tai yra puiki prevencijos priemonė plokščiapėdystei.

 

 


Startuko Mažyliai 1-2 m.

Grupės:
1-2 metai

Jau žengti pirmi žingsniai, norisi kuo daugiau judėti ir patirti judėjimo džiaugsmą. užsiėmimų metu vaikai judės šliaužte, eidami, bėgdami (prižiūrint treneriui ar tėvams), ropodami minkštais ir saugiais paviršiais, suformuotais kalneliais, nuokalnėmis, skirtingos formos ar tekstūros paviršiais. Įveiks įvairius kliūčių ruožais keldami kojas, lysdami tuneliu ar pro kliūtis, susipažins su kamuoliais ir kitomis smagiomis aktyviomis ir tikslingomis veklomis. 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 


Startuko Ropliukai 6-12 mėn.

Grupės:
6-12 mėn

Patiems mažiausiems siūlome mankštintis ir sportuoti padedant treneriui ir savo mamai ar tėčiui įveikiant smagius kliūčių ruožus pritaikytus pagal vaiko amžių. Vaikai judės šliaužte, eidami (padedant treneriui ar tėvams), ropodami minkštais ir saugiais paviršiais, suformuotais kalneliais, nuokalnėmis, skirtingos formos ar tekstūros paviršiais. Tai vaikams leis stiprinti rankytes, kojytes ir visą kūną, dės pagrindą ir gerą pradžią tvirtiems pirmiems žingsniams. Taip pat lavins pojūčius ir teigiamą ryšį su judesiu ir pačiais mylimiausias tėveliais. 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 


Treniruotės Mama ir Vaikas 6 mėn.-2 m.

Treniruotės „Mama ir vaikas“ yra skirtos mamoms kurios nori pagerinti savo fizinę sveikatą, sustiprėti ir padailinti kūno linijas po gimdymo. Treniruotės metu pagrindinis dėmesys skiriamas moterims, vaikai būna šalia, žaidžia arba padeda mamoms sportuoti būdami „svareliais“. Treniruočių metu atliekami įvairūs raumenų stiprinimo, tempimo, pusiausvyros pratimai, kurie pagerina bendrą savijautą, sustiprina pagrindinius ir giliusius raumenis, mažina nugaros skausmus arba padeda jų išvengti. Sportuojant yra naudojamos įvairios priemonės: savo kūno svoris, vaiko svoris, didieji kamuoliai, elastinės gumos, TRX diržai, pilateso elementai. Mankštas veda profesionali trenerė, nedidelėse grupėse, todėl yra skiriama individualaus dėmesio kiekvienai mamai, pratimai parenkami ir koreguojami, pagal jūsų fizinį pasirengimą ir gebėjimus. Laukiame mamų su vaikais nuo 6 mėn iki 2 metų amžiaus. 

Geras laikas, praleistas kartu su šeima, palieka gražius prisiminimus. Kviečiame į vaiko ir mamos bendras treniruotes, stiprinančias ir gerinančias sveikatą, bendrą organizmo tonusą,  skatinančias bendravimą ir pasitikėjimą vienas kitu. 

Trukmė:apie 45 min. 

Treniruočių laikai: 

Pirmadienis ir trečiadienis 10:30-11:15 (6 -12 mėn.)

Antradienis ir ketvirtadienis 10:30-11:15 (1-2 m.)

  • 1 kartas /  8 €  
  • 8 kartai /  55 €
  • Grupėje iki 8 mamų

 

 

 

 

 

 

 


Fizinis rengimas įvairių sporto šakų atstovams ir grupėms

Fizinis pasirengimas yra vienas svarbiausių komponentų daugelyje sporto šakų. Todėl turi būti nepamirštas fizinis rengimas ir randama laiko tarp sporto šakos pagrindinių treniruočių. Mūsų siūlomų treniruočių krūvis ir specifika bus pritaikyta pagal Jūsų sporto šakai reikalingas fizines ypatybes ir fizinius gebėjimus, bus pagerintas greitumas,vikrumas, ištvermė, jėga, galingumas ir kitos svarbiausios fizinės ypatybės.

 

 

 

 

 


Asmeninės treniruotės vaikams ir suaugusiems

Treniruotės metu skiriamas visas dėmesys tik Jūsų vaikui ar Jums, treniruotės krūvis ir pratimai parenkami nustačius fizinį pajėgumą ir akcentuojama tai kur yra silpniausios vietos bei stiprinamas visas kūnas, taip pat atsižvelgiama į kiekvieno poreikius. Treniruotė vykdoma Jums patogiu laiku. 


Belojar treniruotės suaugusiems
Belojar tai:
*Pratimų kompleksas, stiprinantis nugaros raumenis ir mažinantis nugaros skausmus.
*Veiksminga stuburo ir atraminio aparato susirgimų terapija.
*Centrinės nervų, širdies ir kraujagyslių sistemų stiprinimas.
*Jėgos, lankstumo ir ištvermės lavinimas.
*Pusiausvyros tarp dešinės ir kairės kūno pusių sukūrimas.
*Baimių pašalinimas ir pojūčių nukreipimas pozityvia kryptimi.

Gimtadienių šventės

Startuko treneriai gali pravesti smagų ir aktyvų gimtadienį, kurio metu vaikai galės vaišintis ir tuo pačiu metu pasportuoti Startuko erdvėse, vaikai galės lenktyniauti, žaisti sportinius žaidimus, atlikti užduotis, žaisti krepšinį ar futbolą